Nafukovací lidský fotbálek

Nafukovací lidský stolní fotbálek

Co takhle maxi verzi stolního fotbálku? A co takhle rovnou netradiční nafukovací lidský fotbálek? Vyzkoušejte skvělou zábavnou atrakci a pobavte se s přáteli, rodinou či kolegy. Při lidském fotbálku se hráči připevní k tyčím a pohybují se pouze do strany. Kdo nastřílí nejvíce gólu a stane šampionem? Nafukovací lidský fotbálek lze umístit jak ven, tak i do uzavřeného prostoru. Je nutná elektrická energie, pomocí které je atrakce nafukována a fotbálek se také musí kotvit. Celková váha fotbálku je cca 300 kg.

Na jak dlouho?

až 5 hodin

Pro kolik osob?

12 - 100

Za kolik?

od 14 000 Kč bez DPH

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás +420 724 812 712 nebo na info@lidsky-fotbalek.cz.

Lidský stolní fotbálek může hrát najednou až 12 fotbalistů – 6 hráčů na každé straně. Zápas v lidském fotbálku trvá 10 minut, pak se týmy prostřídají. Tato zábavná atrakce je vhodná pro děti od 8 let a dospělé. Zažijte skvělou zábavu při netradičním fotbálku!

Nafukovací lidský fotbálek - zábavná atrakce

Nafukovací lidský fotbálek je zábavná atrakce, vhodná na teambuilding, dny otevřených dveří, family days, svatby a další firemní akce. Lze jej připravit kdekoliv, kde je elektrická energie a dostatečný prostor (fotbálek má rozměr 14 x 8 x 2 m). Ideální velikost prostoru je tedy alespoň 20 x 15 x 4 m.

Pronájem lidského fotbálku zahrnuje:

1x nafukovací lidský fotbálek na 5 hodin

přípravu a úklid atrakce

obsluhu

pojištění

Pronájem lidského fotbálku nezahrnuje:

každá hodina pronájmu navíc +800 Kč

doprava z Prahy 7 Kč / 1 km

CHCETE LIDSKÝ FOTBÁLEK NA AKCI? STAČÍ KLIKNOUT A NAPSAT.