Lidský stolní fotbálek

Montovaný lidský stolní fotbálek

Znáte stolní fotbálek? Nabízíme vám k pronájmu jeho maxi verzi, kde figurky jsou nahrazeny lidmi. Hráči jsou k tyčím připevněni a mohou se hýbat pouze do strany. Montovaný lidský fotbálek je verze fotbálku, která se skládá z desek a tyčí. Tento typ fotbálku se nekotví k povrchu a má samonosnou pevnou konstrukci. Díky tomu je možné umístit lidský stolní fotbálek jak do venkovního prostředí, tak i do uzavřených prostor. Celková váha je cca 240 Kg.

Na jak dlouho?

až 5 hodin

Pro kolik osob?

12 - 100

Za kolik?

od 14 000 Kč bez DPH

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás +420 724 812 712 nebo na info@lidsky-fotbalek.cz.

Lidský stolní fotbálek je určen pro maximálně 12 hráčů, tedy 6 fotbalistů na každé straně. Fotbalový zápas obvykle trvá cca 10 minut. Tato zábavná atrakce je vhodná pro děti od 8 let a dospělé. Pojďte si užít netradiční fotbalový zápas!

Montovaný lidský fotbálek

Zábavná atrakce, která se hodí na firemní akce, teambuilding, den otevřených dveří, svatby nebo třeba family days. Díky tomu, že není potřeba elektrická energie, lze fotbálek připravit téměř kdekoliv, kde je dostatečný prostor (fotbálek má rozměr 12 x 8 x 2,5 m). Ideální velikost prostoru je tedy alespoň 20 x 15 x 4 m.

Pronájem lidského fotbálku zahrnuje:

1x montovaný lidský fotbálek na 5 hodin

přípravu a úklid atrakce

obsluhu

pojištění

Pronájem lidského fotbálku nezahrnuje:

každá hodina pronájmu navíc +800 Kč

doprava z Prahy 7 Kč / 1 km

CHCETE LIDSKÝ FOTBÁLEK NA AKCI? STAČÍ KLIKNOUT A NAPSAT.